Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality clips
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Price: NT$68
| Material | ABS |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 2 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 長度 | 5.5 cm |
| SKU | sb260312150636775666929 |
Author: b***n
Date:
Review: very good quality clips
顏色: 黑與白
尺寸: 均碼
Author: m***7
Date:
Review: ممممممممتاز يجنن حلو روعه
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: حلوة ومرنه
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 9***9
Date:
Review: حلوين
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.